واردات سازه گلخانه از کشورهای مختلف، تجربه های گرانبهایی از طراحی شرکت‌های مختلف برای ما به ارمغان آورده است. در گلخانه‌های شرکت آنفا، کلیه ستون‌ها و اِلمان‌های سازه از فولاد A36 تهیه و پس از انجام پروسه سوراخ‌کاری و فرم‌دهی به روش گالوانیزه گرم و عمیق با پوشش 60 میکرون روی، گالوانیزه می‌گردد.
شرکت آنفا به منظور افزایش تحمل سازه نسبت به بارهای زنده، ناودانی گلخانه را با نه عدد خم، تولید می‌کند که با دو عدد خم بیش از ناودانی‌های رایج، استحکام بیشتری را برای سازه محیا می‌کند. ناودانک‌های زیر و طرفین ناودانی، قطرات آب را که به‌پوشش سقف و ناودانی ایجاد می‌شود را جمع و از انتهای گلخانه به بیرون هدایت می‌کند.
سازه‌های این شرکت در ارتفاع‌های متنوع و عرض دهانه 8، 9.6 و 12.8 متر تولید می‌گردد.
BOM group با 55 سال تجربه، یکی از شرکت‌های به‌نام هلندی در حوزه ساخت، تأمین و احداث گلخانه‌های مدرن شیشه‌ای می‌باشد و پروژه‌های شاخص بسیاری را در اقصی نقاط دنیا احداث نموده است. تیم تحقیق و توسعه این شرکت، نوآوری‌های بسیاری را در کارنامه درخشان خود ثبت نموده است. تکنولوژی توزیع یکنواخت دما و رطوبت ثبت اختراع‌شده با عنوان Air in control، ستون‌های شبکه‌ای و سایبان فنلو که ورود نور را افزایش می‌دهند از جمله این نوآوری‌ها می‌باشد. شرکت آنفا طی توافق نامه‌ای با این شرکت، به‌منظور حمایت از اقتصاد مقاومتی و اشتغال داخلی، بخش عمده‌ای از سازه و تجهیزات جانبی پروژه‌های خود را تحت لایسنس و نظارت شرکتBOM در داخل کشور تولید و تأمین می‌نمایند.
شرکت سنماتیک دانمارک، یک هولدینگ بزرگ تجاری در بخش ابزار دقیق با بیش از 40سال تجربه ساخت سنسور و دستگاه‌های کنترل، می‌باشد که تمرکز دپارتمان کشاورزی آن، بر ساخت دستگاه های کنترل هوشمند اقلیم، آبیاری، کود دهی و تغذیه ، دستگاه ضد عفونی UV، چراغهای رشد LED و سنسورهای متنوع می باشد. امکان کنترل از راه دور، مزیتی است که استقبال از محصولات این شرکت را بیش از پیش افزایش داده است. پشتیبانی و خدمات شرکت آنفا طی ده سال گذشته، در حوزه نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش، کاربری این محصولات را برای خریداران تسهیل و کارآمد نموده است.s